O nás

Aplikácia Trust One je postavená na zabezpečenej platforme FOOD TRACE, ktorá slúži na zaznamenávanie postupnosti procesov, stavu objektov a súvislostí medzi nimi v rôznych oblastiach priemyslu.

Blockchain

Je najväčšou blockchain platformou mimo kryptomien, ktorá je prevádzkovaná na reálnych priemyselných transakciách. Je využívaná svetovými spoločnosťami, akou je napríklad GE Aviation.

TrustOne vznikol ako reakcia na pandémiu COVID-19 s primárnym cieľom zabezpečiť mobilitu osôb v leteckej doprave a oživiť tak ekonomiku súvisiacu s leteckým priemyslom, cezhraničným cestovaním a mobilitou osôb.

Vďaka svojej jednoduchosti a rýchlosti nasadenia sa už v júni 2020 TrustOne aplikoval aj v ďalších odvetviach, kde bol v dôsledku pokračujúcej pandémie potrebný kontrolovaný pohyb osôb, v športových a kultúrnych podujatiach.

Platforma

Zároveň systém začala využívať jedna z najväčších sietí laboratórií na svete – so spoločnosť Eurofins – ktorá pôsobí v 50 krajinách sveta a vykonáva testy na COVID-19 naprieč odvetviami, na letiskách, v školách a najväčšie športové podujatia na svete. Výsledky testov spoločnosť Eurofins svojim zákazníkom odvzdáva prostredníctvom platformy TrustOne.

Dnes teda disponujeme aplikáciou/platformou TrustOne, ktorá umožňuje zabezpečiť bezpečný pohyb osôb v medzinárodnom priestore. Pomáha aj lokálne mestám, podnikateľom a organizáciám reštartovať bezpečne svoju činnosť a podnikanie efektívnym riadením procesov s adaptáciou na lokálne regulácie ohľadom COVID-19. Systém dokáže pomôcť aj organizátorom rôznych športových a kultúrnych podujatí vďaka bohatým skúsenostiam zo svetových športových podujatí.

Mám ďalšie otázky!

Ak ste sa nedozvedeli čo ste potrebovali, neváhajte sa na nás obrátiť